Результати 1–24 із 28

PRADDY - відомий португальський бренд, що спеціалізується на виробництві контрактних меблів. Батьківщиною цього бренду є містечко Rebordosa неподалік від Порту. Цей регіон здавна славиться багатою історією ремесел і виробництвом високоякісних португальських меблів.

З самого початку існування бренду PRADDY на фабриці вітається впровадження та розробка ноу-хау, інноваційних технологій. Бренд підтримує і вірить у творчі знахідки в майбутньому. Своє бачення розвитку галузі бренд PRADDY прагне популяризувати повсюдно, здобувши світове визнання.

Оскільки основними замовниками бренду PRADDY є комерційні організації, то і робота фабрики налаштована таким чином, щоб надати клієнтам найкращі умови для досягнення їхніх цілей. Продукція PRADDY відповідає не тільки найвищим стандартам якості, оскільки призначена для інтенсивної експлуатації, але і має високий ступінь функціональності. Використовуючи меблі PRADDY клієнт повинен бути впевнений, що обов'язково досягне всіх задуманих в проекті завдань.

Бренд PRADDY сповідує довірчі відносини у всіх сферах: від особистих до бізнесу. У компанії вважають, що це велика відповідальність - втілювати в життя чужі мрії. Але для того, щоб результатом залишилися задоволені обидві сторони, необхідно повна довіра з боку замовника і дисциплінованість з боку виробника. Фабрика пишається тим, що завжди виконує прийняті на себе зобов'язання і не порушує дане слово.

Щоб продукція виходила вражаючою, в неї мало вкладати тільки вміння. І якісних матеріалів так само мало. Для справжнього успіху в кожному предметі меблів повинна відчуватися вкладена в нього пристрасть. Бренд PRADDY вважає, що чудово справляється з цим завданням.

Ідеальних речей не існує. Але це абсолютно не означає, що до них не потрібно прагнути. Створювати досконалі речі можна тільки тоді, коли неухильно дотримуєшся всіх нормативів і правил. Коли якість знаходиться в одному з найвищих пріоритетів. При чому це стосується не тільки вироблених меблів, а й супутніх їм послуг з продажу, доставки, приймання та обробки замовлення.

Слідуючи останнім трендам, бренд PRADDY в своїй продукції прагне показати красу природи. Так в лінійці продукції фабрики є колекція Natur, в якій бренд надихався створеними природою красотами як на суші, так і на воді, а також їх мешканцями. Для того, щоб підкреслити свою задумку, в цій колекції ви побачите широкий спектр текстур, створених самою природою і облагороджених людиною.