Результати 1–24 із 41

Opinion Ciatti - італійська фабрика по виробництву меблів, світильників і аксесуарів з більш ніж 70-річною історією. Opinion Ciatti - це дуже особиста думка про дизайн. Це дизайн 2000-х з традиціями з 50-х минулого століття. Це те, що обов'язково приверне вашу увагу і доторкнеться до вашого серця.

Будь-яка історія має передісторію. Вона не виникає з порожнечі. Їй передують події, ідеї, вчинки людей. Компанії ж з'являються в результаті сформованого рішення власника, якому передують пристрасть, досвід, захоплення і уважність. Відомий всьому світові бренд Opinion Ciatti став результатом діяльності трьох поколінь родини Ciatti. А почалося все з того, що інтуїція Rolando Ciatti в далеких 50-х роках минулого століття підказала йому, що для новинки і результату прогресу - телевізора в будь-якому будинку потрібно буде особливе місце. Він зрозумів, що для успішного вирішення цього завдання не вистачає спеціальних меблів. І створив компанію Ciatti, яка перша в Італії в Borgo San Frediano у Флоренції стала виробляти лавки для ТВ.

«Дизайн об'єкту повинен розповідати історію, змусити посміхнутися, розбурхати ... і при цьому залишатися функціональним. Він повинен бути інноваційним, але мати основу з традицій та майстерності. Тільки тоді у нього є шанс бути актуальним у часі »- це слова LAPO CIATTI, представника третього покоління родини Ciatti і керівника бренду Opinion Ciatti в даний час.

Назва компанії повністю уособлює її дух: Opinion Ciatti - Думка Ciatti. Сучасна, молода, актуальна, але така, що базується на багаторічному досвіді. Це індивідуальність і якість. Це стиль і традиції. Це «Made in Italy». У лінійці продукції бренду ви знайдете всі необхідні меблі для зручного зберігання речей. Різноманітні світильники, щоб створювати глобальне і локальне освітлення. Аксесуари, щоб прикрашати інтер'єр. Індивідуальний і комерційний. А ще - ікони дизайну. Наприклад, книжкову полицю Ptolomeo, яка здійснила справжній фурор і завоювала престижну нагороду Compasso d'Oro.

Продукція Opinion Ciatti може бути схожою, а може відрізнятися, але вона завжди пов'язана однією спільною ідеєю: вона надихне вас на створення унікального інтер'єру, вона дасть вам ваше власне бачення, вона стане основою для вашої персональної творчості.