Результати 1–24 із 25

Frag - італійський виробник меблів, датою заснування якого є 1921 рік, що з гордістю відображено навіть в логотипі цього бренду. Все, що можна знати про виробництво меблів зі шкіряною оббивкою, не з чуток знають і з успіхом застосовують у Frag. Тому кожна продукція, випущена на цій фабриці має цілком заслужену мітку Made in Italy і представляється на міжнародному ринку.

Творчість, традиції, інновації, високоякісні матеріали, елегантний сучасний дизайн - це все незмінно є в продукції Frag і лише покращується з роками.

Засновником бренду Frag є прадід Джованні, який успішно реалізував свої мрії про підприємництво в дуже молодому віці. Його починання підтримали нащадки і зараз біля керма компанії знаходиться вже четверте покоління. Президентом компанії є Franco Di Fonzo, а допомогають в розвитку бренду його діти Michele та Federica Di Fonzo в якості продакт-менеджера і керівника з маркетингу. Вступ в сімейний бізнес молодого покоління відбувся після того, як молодь отримала спеціальну освіту і спробувала себе в особистій професійній кар'єрі.

Кожен новий член команди привносить в бренд Frag пристрасть і відданість до справи, які, схоже, передаються в цій сім'ї разом з ДНК. Крім цього приплив нових фахівців знаменується і інноваційними ноу-хау, знаннями і діловими навичками, що поповнюють скарбничку бренду і дозволяють йому розвиватися.

Frag - сімейна компанія не тільки тому, що в ній віддано працюють покоління родини. А й тому, що до кожного продукту в цій компанії відносяться, як до дітища. Обробка шкіри для створення високоякісних меблів перетворена в цій компанії в справжнє мистецтво. За столітню історію майстри бренду додали до знань по роботі зі шкірою чималий багаж по роботі з іншими матеріалами. Так в лінійці бренду чимало унікальних предметів меблів, до створення яких доклали руки і знамениті міжнародні дизайнери.

Успіх бренду Frag принесла сміливість, сміливість бути в авангарді і не боятися вдосконалюватися. Сприймаючи, переосмислюючи і надаючи потужне вираження кожному нововведенню, Frag створює дивовижні предмети інтер'єру. Стільці, крісла, дивани, столи і ліжка, аксесуари - все це виконано в стилі, який не підвладний часу. Він елегантний і відрізняється простотою.

Франко Ді Фонцо дуже пишається компанією, яку очолює, але найбільшим успіхом вважає те, що його діти працюють на благо і процвітання Frag разом з ним. Це найкраще, що може побажати підприємець, - вважає президент фабрики.