FIAM - італійський бренд, який спеціалізується на виробництві скляних меблів і декору для дому. Для того, щоб стати лідером в сегменті скляних меблів потрібно не просто любити цей матеріал, потрібно, щоб це було справжньою пристрастю. Саме тому вироби бренду FIAM дивовижні і надихаючі, оскільки для засновника цієї фабрики Вітторіо Ліві скло є справжнім коханням.

До появи бренду FIAM Вітторіо пройшов шлях становлення з цілою низкою компаній. Так бренд Fullet займався виготовленням кольорових скляних елементів для меблевої промисловості. Потім з'явилися такі компанії як Artiglass, Curvovetro, Cromoglass і Vellutart. Об'єднавши деякі з них в одну єдину фабрику в 1973 році Вітторіо Ліві створює бренд FIAM.

Робота зі світовими дизайнерами, успішне застосування технологій призводять до того, що FIAM не просто лідирує в обраній ніші ринку, але і багато його виробів прирівнюються до шедеврів і займають цілком заслужене місце в 25 музеях світу.

Першим скляним предметом інтер'єру, виготовленим FIAM в результаті співпраці з відомими дизайнерами, став журнальний столик Ponte. Його автором є Анджело Кортезі. Так 1977 рік, в який відбулася ця знаменна подія, став новою успішною віхою в історії бренду.

Революційні ідеї і технології, якими користується Вітторіо Ліві, дозволяють бренду FIAM в 1984 році зробити неймовірне - створити перший монолітний скляний стіл RAGNO з однієї пластини. А в 1987 році з'являється перше скляне крісло з гнутого скла Ghost, яке завойовує для бренду FIAM престижні нагороди в сфері інтер'єрного дизайну.

У 1989 році бренд FIAM використовує ексклюзивну технологію гідроабразивної обрізки для створення вражаючої моделі скляного журнального столу Hydra. Автором проекту є Массімо Мороцці. Ця модель є абсолютно приголомшливою як з точки зору дизайну, так і в розрізі використання такого матеріалу, як скло.

У 1992 році Вітторіо Ліві купує Villa Miralfiore (історичну будівлю, побудовану в 1260 році) і перетворює її в перший в світі музей, присвячений виключно виробам з гнутого скла, Spazio Miralfiore. На цьому майданчику експонуються як роботи самого Вітторіо Ліві, так і інших видатних дизайнерів з усього світу.

На рахунку бренду FIAM численні професійні нагороди, що підтверджують видатні заслуги цього бренду. Так само продукцію компанії вибирали для національних поштових марок в серії «Made in Italy», що підкреслює унікальність цієї компанії і гордість італійців за подароване цим брендом надбання.