Результати 1–24 із 31

Ethnicraft - бельгійський бренд, історія якого почалася з торгівлі. У 1995 році спочатку Philippe Delaisse, а потім і його друг Benoit Loos відзначили дивовижну красу етнічних меблів, вироблених в Індонезії, і вирішили, що вони можуть сподобатися їхнім співвітчизникам. На пробу було зроблено кілька поставок. І попит, що перевищив очікування бізнесменів, привів їх до думки, що вони готові з постачальників перетворитися в виробника. Так була організований перший виробничий майданчик в Індонезії. Зараз бренд Ethnicraft має офіси в Європі, Азії, Америці та фабрики у В'єтнамі і Сербії, крім першої, відритої ще у минулому сторіччі.

Засновники Ethnicraft вибрали для свого бренду сучасний стиль, мінімалізм, який відрізняють прості форми, що робить його позачасовим. Такі вироби прекрасно інтегруються в будь-який інтер'єр. А завдяки високій якості можуть служити довгі роки, переїжджаючи зі своїми власниками з одного приміщення в інше.

Особливу увагу компанія приділяє використанню деревини. Саме цей матеріал лежить в основі багатьох дизайнів бренду. При цьому майстри залишають на огляд і навіть підкреслюють красу дерев'яних масивів. А спеціальні технології обробки дозволяють таким предметам інтер'єру старіти дуже красиво, лише поліпшуючи зовнішній вигляд того чи іншого предмета інтер'єру.

Бренд Ethnicraft не гребує впровадженням технологій і інновацій, внесенням в риси нових розробок трендових елементів. Однак при цьому залишаються і дотримуються високі вимоги до якості, навіть в найдрібніших деталях. Для фабрики важливо, щоб меблі виготовлялися не тільки красивими, але й функціонували довгий час. Також важливим параметром при узгодженні нової моделі меблів є наявність «характеру» в дизайні. Керівництво Ethnicraft вірить, що предмети інтер'єру повинні викликати щирі і сильні емоції.

Бренд Ethnicraft взяв на себе дуже серйозні зобов'язання щодо якості та з успіхом витримує їх. І починаються вони ще на етапі підбору матеріалів. Всілякі сертифікати підтверджують не тільки екологічність продукції, але також і те, що і самі матеріали були зроблені з урахуванням природоохоронних норм. Так деревина поставляється з поновлюваних лісів. Для текстилю використовуються натуральні волокна: льон, бавовна і вовна. Подушки наповнюються виключно качиними пір'ям, що гарантує натуральне походження продукції і чудові показники експлуатації. Наповнювачі для м'яких меблів виробляються в Нідерландах і мають маркування Oeko-Tex 100. Це знак відсутності шкідливих речовин, прийнятий в текстильній промисловості.