Cava Divani - італійський бренд - виробник меблів, заснований в 1960 році Giuseppe Campani і Vittorio Vaghi. Як і у більшості італійських підприємств, компанія отримала свою назву шляхом складання акроніма з прізвищ її засновників. На самому початку свого існування бренд Cava був на маленькому магазинчику, який поступово виріс до серйозного підприємства, що займається виробництвом диванів і крісел. Вузька ніша, яку вибрали для своєї продукції, власники бренду, є досить конкурентною. Однак компанії вдалося закріпитися і з успіхом утримувати свої позиції на ринку вже понад півстоліття.

Вибір дивану в Cava Divani порівнюють з вибором цінного інгредієнта для створення чудового рецепту. І вони мають рацію. У вітальні диван задає тон всьому інтер'єрові. Він завжди знаходиться в центрі уваги.

Оскільки компанія існує на ринку вже досить тривалий час, то і керівництво в ній вже давно перейшло від Giuseppe Campani і Vittorio Vaghi до сина Джузеппе. Вже третє десятиліття компанію очолює Andrea Campani. Він отримав спеціалізовану освіту і його знання були спрямовані на активний розвиток бренду Cava Divani. Саме йому компанія зобов'язана появою Atelier Cava. У цьому підрозділі талановиті інженери та дизайнери щодня трудяться над тим, щоб створювати ноу-хау і знаходити способи їх втілення в життя. Вони прагнуть бути сучасними, при цьому ретельно зберігати традиції як майстерності в цілому, так і сформовані в компанії за період її існування. Так накопичений досвід перетворюється в чудові дивани в різних стилях - від класичних до сучасних, контемпорарі.

Активний розвиток інноваційних ідей не минув дарма, це дозволило бренду Cava Divani набути широкого поширення і на місцевому, і на європейському ринках. Вони пишаються тим, що витримують гармонію між давньою і сучасною культурами, що з успіхом поєднують інновації і традиції. Виробництво диванів, крісел і стільців бренду Cava Divani відбувається повністю в рамках одного підприємства. І кожен майстер, який бере участь у створенні кожної моделі, від дизайнера до швачок, вкладає частинку своєї пристрасті і любові до своєї роботи у вироблені вироби.