Результати 1–24 із 138

Сьогодні італійський бренд Cattelan Italia відомий як виробник досить широкої лінійки меблів, світильників і декору. У ній є все необхідне, щоб перетворити інтер'єр кімнати будинку в затишне житлове приміщення. Але, як і у будь-якого бренду, у фабрики Cattelan Italia є своя історія успіху і свій шлях із завоювання ринку.

Так в 1979 році для експорту була виготовлена ​​партія столів. У них були мармурові стільниці та вони були випущені під брендом Cattelan Italia. Виготовленням цієї продукції займалися Джорджо і Сільвія Каттелан. Запорукою успіху нової на той період торгової марки було те, що в родині Каттелан вже був досить досвідчений тесля, яким був сам глава сім'ї. Вихід на ринок відбувався поступово. Спочатку це були комплектуючі для меблів і предмети інтер'єру для обідньої зони: столи і стільці, а також шафи. Такий асортимент підтримувався протягом 10 років роботи компанії. Для створення меблів використовувалися самі «ходові» матеріали - деревина, метал, скло, камінь і навіть шкіра. І не дивлячись на те, що дизайн продукції дуже важливий, в пріоритеті завжди була ергономіка. Меблі Cattelan Italia повинні була функціонувати так, щоб їх асортимент в квартирі хотілося розширювати.

Пристрасть до своєї справи Джорджо Каттелан зумів передати своїм синам, які з часом також увійшли в управління бізнесом. Для бренду було важливо не тільки закріпитися в своєму сегменті ринку, але і розширити свій вплив як на території рідної Італії, так і за її межами. Масштабуванню бізнесу, звичайно, допомогла операція з купівлі флорентійського виробника якісного текстилю, компанії ARKETIPO. Таким чином, з'явилася можливість у рамках власного підприємства збільшувати асортимент продукції.

Зараз в каталогах бренду Cattelan Italia є меблі для денної і нічної зон. Вона доповнена світильниками і декором. Абсолютно вся продукція бренду від столів до дзеркал має свій характерний для торгової марки і впізнаваний стиль. Поставки продукції компанії здійснюються по всьому світові. На постійній основі проходять експозиції інтер'єрів Cattelan Italia в рамках міжнародних виставок.