Cantori - італійський виробник меблів, що входить до переліку світових лідерів у своїй галузі. Засновники бренду знають, що тільки гарна ідея і наявність доступу до інновацій не допоможуть здобути популярність, завоювати свою нішу на ринку. Для досягнення успіху потрібен креативний підхід, досконале знання процесу і технологій не тільки виробництва, а й логістики, маркетингу, просування. Тільки компанія, яка майстерно опанувала кожним з названих напрямів і підкріпила це якісною унікальною продукцією, може розраховувати на успіх.

Саме так розвивався бренд Cantori, створений в 1976 році Сантою Кантором. Для завоювання частки ринку, створення промислового рівня і потім виходу на світовий рівень йому треба було всього кілька років.

Для того, щоб повною мірою перейнятися продукцією Cantori, не достатньо лише вивчити її каталоги або просто подивитися на неї в магазині, виставковому залі, на виставці або в інтернеті. Повний спектр відчуттів подарує тільки безпосередній тактильний контакт. Після цього ви безповоротно стаєте прихильником цієї торгової марки. Гладкі поліровані поверхні, ніжні тактильні відчуття текстилю, переходи в місцях обробки - це ідеальна якість в деталях.

Вибрати відповідні вашому інтер'єру вироби досить легко, адже бренд Cantori розробляє меблі в найпопулярніших стилях: від наповненого безліччю елементів декору і вишуканого класичного до лаконічного, але найчастіше хитромудрого сучасного. Кожен з предметів меблів Cantori відрізняє тонкий смак і ідеальний баланс форм.

Познайомитися з меблями Cantori варто так само і для того, щоб оцінити ергономічність і функціональність. Кожен предмет меблів продуманий від каркаса до оздоблювальних матеріалів. Вони створені для того, щоб ви переймалися почуттям комфорту з першого дотику.

Бренд Cantori є частим учасником міжнародних виставок, де можна ознайомитися з новинками бренду, побачити варіанти оздоблювальних матеріалів, поспілкуватися з представниками компанії і дізнатися про перспективні розробки. Але, крім знаменитих виставкових майданчиків, цю фабрику можна знайти і на таких заходах, як ярмарок Sposami, який проходить в Катанії і весь повністю присвячений такій урочистій події, як весілля. Вишукані спальні гарнітури Cantori - ідеальні для облаштування спальні молодят або готельного номера для молодих.