Результати 1–24 із 50

Bert Frank - британський бренд преміального освітлення, що з'явився в 2013 році завдяки об'єднанню творчих амбіцій дизайнера Robbie Llewellyn і матеріальної бази засновника фабрики Adam Yeats.

З самого заснування компанії філософія бренду полягала в тому, щоб протиставити якісні та стильні світильники одноразовим трендам сучасності, які з'являються і зникають без будь-якого сліду в історії. До продукції бренду і своїм ідеям засновники Bert Frank висували і продовжують висувати високі вимоги. Так на ринок поставляються світильники, що відповідають найвищим стандартам.

Численні міжнародні нагороди підтверджують, що професійне співтовариство оцінило гідно молодий, але дуже перспективний бренд. Так Bert Frank грунтовно утвердився на міжнародній арені.

Для своїх виробів бренд Bert Frank отримує натхнення в індустріальній епосі, але додає в неї нотки сучасності. На момент виходу на ринок в асортименті Bert Frank було кілька колекцій. Зараз їх лінійка розширена і доповнена новими і оригінальними ідеями.

Британці славляться своїми традиціями і консерватизмом. Тому для цієї нації в честі продукція, яка зможе послужити своїм власникам не рік чи два, а десятиліття. Власники бренду Bert Frank впевнені, що їх світильники не просто порадують своїх власників, а й благополучно постаріють разом з ними, щоб потім перейти у спадок до нащадків.

Вся продукція Bert Frank виготовляється з високоякісних матеріалів із застосуванням сучасних та інноваційних технологій. Виробничий процес повністю виконується в Великобританії. А точніше - на фабриці в центрі Бірмінгема. Не дивлячись на порівняно невеликий вік торгової марки, сам завод успішно працює вже більше 50 років. За цей час фахівці підприємства виготовляли освітлення для автомобільного, архітектурного та електротехнічного ринків. Абсолютно всі виробничі процеси, які можуть знадобитися для виробництва світильників, давно освоєні і ідеально виконуються на власній базі фабрики. Таким чином бренд Bert Frank підтверджує, що їх продукція гарантовано високої якості.

Велику увагу бренд Bert Frank приділяє індивідуальним замовленням. Так за запитом можна змінювати колір, пропорції вже розроблених в компанії моделей світильників. А також сприяє впровадженню ідеї замовника, починаючи зі створення ескізу певного освітлювального приладу до повноцінного проекту освітлення цілої будівлі.