Результати 1–24 із 58

Arketipo - італійська фабрика, яка займається виробництвом меблів, світильників і декору з 1982 року. Здається, що трохи менше 40 років - це дуже мало, щоб отримати не тільки світову популярність, але і визнання в усьому світі. Але бренду Arketipo вдалося не тільки це. Але ще й зайняти місце в сегменті предметів розкоші. Зараз фабрика Arketipo випускає предмети меблів, які користуються попитом у тих, хто цінує італійську якість, флорентійське почуття стилю і оригінальний дизайн.

Бренд дуже пишається тим, що його батьківщиною є саме Флоренція. Так як, не дивлячись на загальну популярність і чудову репутацію Італії, Флоренція здавна вважається місцем, куди стікалися кращі ремісники і дизайнери країни. Чудова спадщина предків служить чудовим натхненням для майстрів фабрики, які використовують традиції, щоб створювати нові сучасні дизайни.

Компанія знає, що живе в абсолютно новому світі. Світі, в якому нові цінності, нові пріоритети, нові потреби. І, звичайно, новий темп життя. Цей світ диктує свої умови постійно, висловлюючи їх через «лайки», коментарі та репости. Інформація поширюється миттєво і на неї треба реагувати. Тому велику увагу Arketipo приділяє інноваціям, дослідженням і постійному прагненню відповідати очікуванням споживача.

Arketipo - це дуже динамічна компанія. Але при цьому вона зберігає базові цінності: прихильність до якості і стилю. Це відображено навіть в логотипі бренду. Ми можемо побачити і стиль 70-х і сучасні тенденції в одному зображенні. І при цьому вони гармонійні. Вони відображають суть компанії. Відмітка Флоренції в фірмовому знаку є особливою гордістю бренду. Це його зв'язок з предками, традиціями і репутацією.

Цікаво, що назва компанії походить від давньогрецького слова ἀρχέτυπον - прототип. Воно просто ідеально підкреслило місію компанію - створювати дивовижні речі, грунтуючись на ідеї, що прийшла на розум.

Arketipo не ототожнює себе з будь-яким напрямком дизайну, які є на ринку. Цей бренд доводить, що здатний створювати дійсно унікальні речі, які не схожі на будь-які інші. Тому як найвища мета майстрів - доставити максимальне задоволення від продукції кожному конкретному покупцеві і на довгі роки.

Створювати досконалість компанія Arketipo вважає нудним. Тому в їхніх виробах є елементи, виготовлені в ручну. Наблизитися до досконалості, отримати насолоду від цього процесу - ось це цікаво. Така думка головного виконавчого директора компанії Лоренцо Каттелана.