Результати 1–24 із 38

Alivar – італійський бренд по виробництву дизайнерських меблів, що з'явився в 1984 році у Флоренції, в Тоскані. Це молода, але дуже активна і динамічна компанія, яка пильно відстежує тенденції ринку і інновації не тільки в дизайні, але і в архітектурі. У лінійці компанії є меблі для будь-якого приміщення будинку. Вона строго індивідуальна, але при цьому об'єднана загальним стилем - сучасним. Створювати інтер'єр за допомогою меблів від Alivar - дуже захоплююче і приємне заняття. Оскільки кожен предмет продуманий до дрібниць з перспективою всеосяжного рішення. Вам належить формування не просто інтер'єру, а позачасового комфорту.

У своєму виробництві бренд Alivar використовує різні матеріали. З кожним з них проводиться робота, щоб показати і використовувати максимально всі найкращі властивості, які закладені в тій чи іншій сировині. Кожні меблі, випущені фабрикою Alivar - не просто сучасні або модні, воні створюють можливість особливої ​​інтерпретації інтер'єру. Концептуально всю продукцію Alivar можна розділити на 2 колекції: Home Project і Brilliant Lifestyle.

Колекція Home Project від Alivar - це демонстрація досконалості дизайну в елегантності, яка не підвладна часу. Автором цих меблів є Giuseppe Bavuso - італійський архітектор. Це меблі, в яких відчувається стиль і які відповідають міжнародним стандартам, при цьому маючи італійську якість.

Brilliant Lifestyle від Alivar - це легкість і простота, це індивідуальність на межі з інтимністю, це вишуканість, яка робить інтер'єр особливим і задає йому тон. Цю колекцію цінують за якість і естетичні цінності, які вона дарує.

Alivar завоював репутацію бренду із цілісним баченням світу. Саме тому з ним із задоволенням працюють дизайнери та архітектори, для яких важлива покупка не якогось одного єдиного предмета, а сформований чіткий образ з цілого комплекту меблів.

Компанія Alivar націлена на дослідження і пошук будь-яких матеріалів, з якими їх меблі будуть ідеальними, досконалими, приголомшливоючими уяву і при цьому дуже якісними. Вишукані методики Тоскани по обробці дерева дозволяють створювати досконалі меблі, які з часом будуть тільки збільшуватися у власній цінності. Alivar здатний створювати меблі, які будуть рівноцінно гарні як з технічної точки зору, так і з боку дизайну. Навіть у найменших деталях.

Компанія Alivar має сертифікат, що підтверджує 100% приналежність продукції Made in Italy, а також відповідність меблів міжнародним стандартам ISO 9001: 2008.