Результати 1–24 із 59

Фабрику Alberta Salotti можна віднести до молодих брендів, історія яких налічує ледь більше кількох десятків років.

Але, при даті заснування в 1978 році, бренд підтвердив право користуватися міткою Made in Italy, що вказує на високу майстерність і якість виробника.

Саме якість, втілена в стильні і функціональні речі, стала принципом роботи для Giuseppe Sbroggiò, засновника Alberta Salotti. Того ж принципу дотримуються і три його сина, що увійшли в сімейний бізнес, а також високопрофесійний колектив фабрики.

Зараз у Alberta Salotti кілька виробничих площ, що знаходяться в різних містах Італії. Так меблі, що має тканинну оббивку, роблять в Вазцола, провінція Тревізо. Виробництво ж диванів і крісел більш високого класу, з шкіряною оббивкою, розташоване в Новента-ді-П'яве, одному з містечок романтичної Венеції.

Якщо говорити про напрямки, яким віддають перевагу дизайнери бренду, то варто відзначити, що ними обрана абсолютно безпрограшна стратегія. Це класика, у якої незалежно від трендових течій, завжди будуть шанувальники. І сучасний стиль, що вимагає швидкої адаптації до мінливих примх моди.

Успіх приходить до тих, хто його гідний. І бренд Alberta Salotti є яскравим тому підтвердженням. Адже, засновуючи свою роботу, на таких п'яти основних принципах, як якісна вихідна сировина, високотехнічне і сертифіковане виробництво, детальне опрацювання всіх елементів, захист навколишнього середовища і проведення і впровадження інновацій, було неможливо залишитися поза колом лідерів ринку. Звичайно, важливим фактором є і бездоганний смак, який дозволяє пропонувати покупцям чудові і стильні меблі.

Практично з моменту заснування, керівництво Alberta Salotti було мотивовано виходом на світовий ринок. Поставлена ​​задача була реалізована з успіхом, що відзначають продажі меблів бренду в більш, ніж 75 країнах світу.

Для бренду Alberta Salotti цілком природним є робота як з дизайнерами та архітекторами, які беруть участь в розробці нових колекцій меблів. Так і взаємодія з академічним середовищем. Наприклад, з Лабораторією дизайну в IUAV в Венеції і Poli Design в Міланському політехнічному інституті. В результаті колаборацій ми маємо можливість і надихатися ідеями, і наповнювати продукцією Alberta Salotti як розкішні класичні інтер'єри, так і ергономічні, в стилі модерн.